HAKKIMIZDA

Organizasyon & Reklam Sektöründe Profesyonelleşmiş Kadromuzla 2011 yılında faaliyete başlayan firmamız , Fuar Hizmetleri & Organizasyon, Reklamcılık alanlarında hizmet vermektedir.
İZFAR geçen süre içerisinde kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem vermiş, önemli referanslara sahip işlerin altından başarıyla çıkmıştır.

Firmamız çalışma sürecindeki zaman yönetimi ve profesyonel yaklaşımı nedeniyle İzmir’de tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır.

İZFAR’ı diğer firmalardan ayıran bu özelliklerimiz bizi farklı kılan ve ileriye taşıyacak olan önemli faktörlerdir.

İZFAR Fuar Hizmetleri & Organizasyon İşleri ve Reklamcılık konusunda aracı firma değil aksine birebir hizmet veren firmayız.

İZFAR fuar hizmetleri, İzmir Çankaya’da faal ve hizmet üretmek için tüm yeterlilikleri bulunan kurumsal bir işletmedir.

İZFAR fuar hizmetleri olarak talepler doğrultusunda; depomuzda mevcut, kendi bünyemizde kurulumunu yaptığımız özel standlar, Açık ve Kapalı alana uygun hazır 8000 m2 stand ve standlar için deri koltuklardan, masa sandalyeye kadar çeşitli aksesuarlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

MİSYONUMUZ …
İZFAR Fuar Hizmetleri; ‘her müşterimiz tek müşterimizdir’ sloganını prensip edinmiş dinamik yapısı ve deneyimli kadrosu ile Fuar & Organizasyon & Reklam sektörünün her alanında hizmet vermektedir.

Modern reklamcılık anlayışını iyi bilen, müşteri memnuniyetini esas alan İZFAR Fuar Hizmetleri, kurumsal ürün ve kurumsal hizmetleriyle çözüm ortağınız olmayı hedeflemiştir. Şirketinize dışardan bakmanızı sağlar, kurumsal kimlik kazandırır, markalaşma sürecini hızlandırır, imaj ve itibarınızı destekler.

 

İZFAR Fuar Hizmetleri’nin Amacı;

Reklam anlayışına yeni bir soluk katmak. söylenmeyeni söylemek, yapılmayanı yapmak.

İZFAR Fark Yaratır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir